czwartek, 16 sierpnia 2012

Jajka, siekiery, Kaczki i Zające


Co to wszystko łączy? Jedzenie! :D Zarówno towarzysz Kaczka jak i Zając uwielbiają jeść (jajka i mięsko potraktowane siekierką też), a gdy się chce opierdolić jakąś smaczną michę to trzeba ją sobie przyrządzić. Ot cała tajemnica. No chyba, że ma się sztab ludzi od tego, ale że my nie mamy więc same w garnkach mieszamy. Chyba powinnam jeszcze dodać, że kulinarne gusta mamy podobne, ale bywają też różnice nie do pogodzenia, jak na przykład odwieczny konflikt czy parówki podgrzewać (nigdy nie gotować!) w folijkach czy bez? A wy jak robicie (ankieta po prawo)?  

Kaczka oprócz tłuczenia naczyń lubi ciągle poprawiać swą wątpliwą urodę i chwali się tym światu na kaczkazpieklarodem.blogspot.com. Zając poza skrobaniem marchewek kupuje buty
i w przerwie grania na komputerku zastanawia się, które założyć do pracy lub na uczelnię. Obie podobno studiujemy, aby zdobyć szlachetny tytuł człowieka, który Może Gówno Robić. Mamy już drugą, jakże istotną część zwaną I Nieźle Żyć, ale niestety jak na razie nie sprawdza się zbyt dobrze.

Jeść i gotować będziemy różne rzeczy, raczej niezależnie od siebie. Postaramy się przedstawiać receptury wedle naszego uznania, które możecie sobie modyfikować wedle własnego uznania.


Zając

3 komentarze:

  1. hehe..no jak zobaczyłam ten tytuł.."siekierką po jajkach" to tak mnie to rozbawiło i jednocześnie zaintrygowało co tu można znaleźć..Szczerze mówiąc spodziewałam się publicznej kastracji niewiernych facetów...ale kulinaria to tez fajny temat do podglądania :) POZDRAWIAM

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękujemy i również pozdrawiamy :) Nasi chłopcy są grzeczni, więc potraktowanie siekierą im nie grozi.

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...